Sveiki! Mano vardas Mantas

Taip, tie urviniai žmonės – tai mes.

Gana drąsu, suprantu. Negaliu pasigirti 20+ metų patirtimi ar įkurtu 6-ženkliu verslu. Dieve, net nesu bandęs dropshiping‘o ar kasti bitkoinų... Ir taip išsišokinėju.

Bet visgi, dirbu rinkodaroje ir mėgaujuosi stebėdamas mus supantį pasaulį. Dar įdomiau – suprasti, kaip tą pasaulį mato kiti, ir kaip, po galais, mums vieniems su kitais bendrauti (labai naudinga savybė rinkodaroje).

Šio blog‘o tezė, jog visą gyvenimą praleidžiame fantazijoje, kurioje mes – visagaliai genijai – kontroliuojame pasaulį, žinome įvykių priežastis ir puikiai numatome ateitį, be daugybės kitų sugebėjimų. Ir be šių sau sekamų pasakų - nė žingsnio.

Nebandau pamokslauti, bet kviečiu jus kartu į kelionę suprasti ir pažinti mus pačius, auditoriją, su kuria bandome užmegzti ryšį. Tikiuosi, jog ši kelionė bus įdomi ir turininga.

Prašom, užeikite ir susipažinkime - čia dalinuosi savo mintimis, idėjomis ir kviečiu diskutuoti. Nes galų gale, juk taip ir judam į priekį!

Visada laukiu Jūsų klausimų, pastebėjimų ar kritikos!

The creative man with and insight into human nature, with the artistry to touch and move people, will succeed. Without them he will fail.

- William Bernbach

Šiuolaikinis urvinis žmogus, rankoje laikantis ritualinio gėrimo taurę, su tradiciniais apdarais stebi genties ceremoniją